• OTWARTE FINANSE

    Gdy oczekujesz więcej
  • Kredyty mogą być korzystne

    Sprawdź nas
  • Propozycje finansowe

    ułożone tylko dla ciebie

kredyt hipoteczny

Na rynku doradztwa finansowego w Polsce istnieje bardzo dużo firm zajmujących się pośrednictwem kredytowym. Znalezienie odpowiedniego eksperta kredytowego, któremu można powierzyć swoje finanse nie jest jednak łatwe...

Otwarte Finanse to zespół doświadczonych i odpowiedzialnych ekspertów finansowych. Połączyła nas pasja z jaką wykonujemy swój zawód i wysokie standardy etyczne, do zachowania których dążymy w pracy zawodowej. Jesteśmy ekspertami kredytowymi, którzy pomogą Ci nie tylko wybrać najkorzystniejszą ofertę. Zapoznamy Cię również z całym procesem kredytowym oraz ryzykiem jakie niesie za sobą dane rozwiązanie kredytowe. Razem znajdziemy rozwiązanie, które jest zgodne z Twoimi potrzebami i możliwościami finansowymi.

Nasz Misja

Już od dłuższego czasu branża pośrednictwa kredytowego nie cieszy się najlepsza opinią. Nie ma jednego jakiegoś głównego powodu. Jak przy każdej katastrofie, musiał nastąpić splot kilku zdarzeń. Jednak z drugiej strony, miliardy złotych kredytów, zostało udzielone przez banki dzięki pomocy doradców kredytowych. Opinii nie da się łatwo zmienić, nie wszystkich ludzi. Chcemy jednak, żeby osoby, które nas znają i korzystają z naszych usług mogły w gronie swoich znajomych powiedzieć,  ich usługi są korzystne.

Napisz do nas!